לקוחות יקרים, בהיותנו עסק חיוני אנו פתוחים כרגיל גם בימים לא קלים אלה. בהצלחה לכוחותינו!

טיפים לבחירת רכב חשמלי

תוכן עניינים

כיום עולה המודעות לשימוש ברכבים אקולוגיים המצמצמים את זיהום האוויר

עם עליית כמות הרכבים על הכביש, עלה בהתאמה גם זיהום האוויר, בייחוד בערים גדולות בהן כמות הרכבים הגדולה ביותר. בהתאמה לעליית כמות הרכבים וזיהום האוויר, עלתה גם המודעות להשפעתם של הרכבים על זיהום האוויר בטווח הקצר ועל הסביבה כולה בזמן הארוך, ויותר אנשים בוחרים כיום לעשות שימוש ברכבים אקולוגיים יותר. כיום אנו יכולים למצוא מגוון רחב ביותר של רכבים אקולוגיים יחסית, כאשר הרכבים הפשוטים ביותר הינם בעלי מדד זיהום אוויר נמוך, והרכבים המתקדמים ביותר בתחום הינם כמובן רכבים חשמליים, אשר אינם עושים כלל שימוש בשריפת דלקים לשם הפעלתם.

כיצד פועלים רכבים חשמליים

רכבים חשמליים, כאמור, אינם עושים שימוש במנועי בעירה אשר מנצלים דלקים שונים לשם הפעלת המנוע והרכב, דבר אשר יוצר זיהום אוויר חמור בייחוד כאשר מדובר ברכבים ישנים בהם השריפה של הדלק אינה מלאה, והוא דורש כמות דלק גדולה יחסית לפעילותו. רכבים חשמליים עובדים באופן עקרוני על סוללה, אשר הינה כמובן חזקה מספיק בכדי לספק לו אנרגיה גם לנסיעות ארוכות. סוללה זו מפעילה את המנוע והיא מהווה את מקור האנרגיה הנדרש לו כתחלופה לבעירה של הדלק. ההפעלה מאפשרת לנסוע ממקום למקום ללא שריפה של דלקים, תוך ניצול עקרונות חשמליים בלבד, אשר אינם יוצרים זיהום אוויר כלל.

חשוב מאוד לשים לב לסוג הסוללה בה נעשה שימוש ברכב חשמלי

הסוללה החשמלית הינה אחד מהחלקים החשובים ביותר, ולכן כאשר בוחרים בין סוגי רכבים חשמליים שונים, חשוב לשים לב לסוג הסוללה בה נעשית שימוש. סוג אחד הינו סוללות נטענות, אשר כל אחד יכול לחבר למערכת החשמל הביתית בעזרת המתאמים, ולטעון אותן כך שניתן יהיה להתנייד איתן ולהפעיל את הרכב. זה הוא היתרון המשמעותי שלהן, אשר בנוסף מאפשר לקיחת סוללה רזרבית לכל מקום. החיסרון הוא שהן מתרוקנות מהר יחסית, ודורשות החלפה במקרים של נסיעות ארוכות. סוג שני של סוללות הינו סוללות שאינן נטענות, והן עובדות בדומה למצבר הרכב. אך בניגוד למצבר, הסוללות יכולות לפעול לאורך זמן רב ללא מנוע בעירה, אולם כאשר הסוללה מתרוקנת יש להחליפה ולא ניתן להטעינה שוב.

כיום קיים מגוון רחב של רכבים חשמליים

עם השנים עלתה המודעות בשימוש במוצרים שאינם מזהמים. בעקבות כך, נעשתה עליה ניכרת בכמות הרכבים החשמליים הקיימים בשוק. מבין המגוון הרחב, מומלץ לבחור ברכב אשר יענה על צרכינו לא רק מבחינת ביצועים, אלא גם מבחינת נוחות. כיום ניתן לבחור רכבים חשמליים מבין מגוון רחב ביותר של דגמים, אשר נבדלים זה מזה בעיצובם, גודלי הרכבים וכן פונקציות נוספות כמו למשל חימום מושבים, מערכות מיזוג אוויר מערכות ניווט מערכות בטיחות ועוד. כאשר ניגשים לבחירת רכב חשמלי, חשוב לוודא כי הרכב מתאים לדרישות שלנו היות והוא ילווה אותנו לכל מקום לאורך זמן.

קראו גם: הגיר והמצבר – מה שווה הרכב בלעדיהם?

מבצעי החודש

שיפוץ גיר 4 הילוכים לרנו פלואנס, מגאן וקנגו כולל התקנה 6 חודשי אחריות
₪4400 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
מוח גיר (מכטרוניק) ניסאן מיקרה + ג'וק
₪2400 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר שברולט קרוז כולל התקנה 6 חודשי אחריות מלאה
₪3800 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ מח גיר (מכטרוניק) וקלאצים לאודי Q5 (OBS) במחיר הטוב בישראל!
לא כולל קולר גיר
שיפוץ מוח גיר גולף 6 הילוכים (09G)+ התקנה המחיר הזול בארץ!!
₪2200 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר רובוטי לרנו פלואנס, קליאו ומגאן במחיר הזול בישראל
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר C3 כולל התקנה 6 חודשי אחריות מלאים
₪3100 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר רובוטי לפורד מונדאו ופוקוס במחיר הזול בישראל!
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר לפורד פוקוס כולל התקנה 6 חודשי אחריות מלאה
₪2800 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
מבצע לזמן מוגבל! שיפוץ גיר לניסאן מיקרה וג'וק במחיר הזול בישראל
במחיר המשתלם בארץ!
לא כולל קולר גיר

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן