חוזרים לשגרה עם מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיפוץ גיר לכל סוגי הרכב, כולל בדיקה ממוחשבת חינם!

תיקון מחשב גיר

מכון גירים קאר מספק שירות תיקון / החלפת מחשבי גיר לכל סוגי הרכבים. ביצוע דיאגנוסטיקה מקיפה של המחשב תוך בדיקת כל חלקיו ומתן טיפול מתאים במעבדת הרכב שלנו, כולל החלפה של המחשב במידת הצורך במחשב גיר איכותי. השירות כולל בדיקה ממוחשבת חינם ואחריות מלאה במחיר הזול בארץ!

גורמים נפוצים לתקלות במחשב גיר

בדומה לתקלות במחשבי רכב אחרים, התקלות הנפוצות הן עקב טיפול לא נכון של מוסכים ברכב והצפות מים. כן, אתם יכולים לקחת בחשבון כי מכונאים לא מקצועיים אשר לא בקיאים במערכת המחשוב יכולים לגרום נזק למחשב שעלול להסתכם בטיפול של אלפי שקלים. לכן חשוב מאוד לטפל ברכב במוסך אמין אשר מתמצא בסוג דגם הרכב שלכם ובקיא בכל חלקיו וברגישויות שלו, כולל מחשב הגיר. כמו כן, הצפת מים בעקבות גשמים ונזילות עלולים לגרום לנזק למחשב, לכן מוטב לא להשאיר את הרכב במקומות אשר מועדים לפורענות בחודשי החורף הסוערים.

סימנים לתקלה במחשב הגיר

  • רכב לא סוחב – תורגש ירידה בביצועים של הרכב בעיקר בזמן תאוצה.

     

  • אי שליטה במעבר ההילוכים – תזוזות ודפיקות פתאומיות בהילוכים ללא כל פעולה מצד הנהג

     

  • הילוך נתקע – כשהרכב נתקע במצב ניוטרל או שהגיר לא נכנס לרוורס.

     

  • צריכת דלק גבוהה – עליה בצריכת הדלק ללא כל סיבה נראית לעין


במידה ואתם חווים אחת מהתקלות או ישנו חשד לבעיה במחשב הגיר או בתיבת ההילוכים באופן כללי חשוב לא להשתהות ולפנות למכון גירים מקצועי על מנת לבצע דיאגנוסטיקה לשם איתור מדויק של התקלה ומתן טיפול מתאים. אי טיפול בזמן עלול לגרום לנזק כבד יותר לתיבת ההילוכים ואף לסכן את חיי הנהג והשוהים ברכב.

בדיקה ותיקון מחשב גיר

מחשב הגיר מורכב מחלקים קטנים חכמים ורגישים ולכן תיקון והתקנה שלו דורש עבודה יסודית ורגישה על ידי מומחים. במעבדת הרכב של קאר גיר אנו מבצעים דיאגנוסטיקה ממוחשבת מקיפה לאיתור מדויק של התקלה ובודקים אם אכן מקור התקלה במחשב הגיר ובמידה וכן בודקים אם המחשב בר תיקון תוך ביצוע פתיחה של המחשב ללא גרימת נזק למעגל האלקטרוני שלו. במידה ועולה הצורך להחליפו אנו נדאג להתקין בדיוק רב מחשב גיר חלופי איכותי שנבדק ביסודיות טרם ההתקנה. כל זאת, במחיר המשתלם בארץ וכולל אחריות מקיפה לחצי שנה.

מתמחים בתיקון מחשבי גיר של מאזדה

מחשבי הגיר של מאזדה, בעיקר בדגמים של מאזדה 3 ו-5 “מועדים לפורענות” מכיוון שבדגמים אלה מחשב הגיר מותקן על תיבת ההילוכים עצמה, מה שגורם לו להתחמם ועקב כך להישחק במהירות רבה יותר. אבחון וטיפול לא נכון במוסך שאינו מעבדת רכב עלול להוביל לביצוע טיפולים לא מתאימים והחלפת חלקים שונים ברכב שאינם פותרים את הבעיה. בקאר גיר אנו נדאג לבצע דיאגנוסטיקה יסודית ולספק שירות תיקון / החלפה באופן מקצועי, כך שהתקלה תטופל בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

שאלות נפוצות

על מנת לאתר את מקור התקלה אשר יכולה להיות בחלקים שונים של הגיר והמחשב עצמו (כמו חיישנים, סולנואיד ועוד) יש לבצע דיאגנוסטיקה מקיפה. סימנים אשר עלולים להצביע על תקלה במחשב הגיר הם: רכב שאינו סוחב, תקלה במעבר ההילוכים וצריכת דלק גבוהה.

את התשובה לכך ניתן לקבל רק לאחר דיאגנוסטיקה במעבדה לאחריה ניתן יהיה לראות מהו מקור התקלה ואם המחשב בר תיקון או צריך להחליפו. במקרים בהם יש להחליף את המחשב יש לוודא כי הוא מוחלף במחשב איכותי שעבר בדיקות מקיפות במעבדת רכב ונמצא כי הוא תקין לחלוטין.

תיקון והחלפה של מחשב גיר צריך להתבצע אך ורק במעבדת רכב מקצועית אשר מתמחה בשיפוץ והתקנות של מחשבי גיר ורכב ומחזיקה במכשור מתאים לביצוע דיאגנוסטיקה וטיפול. מדובר בחלק רגיש במיוחד וטיפול לא נכון יכול לגרום לנזק בטווח קצר / ארוך.

עלות של תיקון או החלפת מחשב הגיר משתנה בהתאם לדגם המחשב המצוי ברכב. המחיר יכול לנוע מ-1,000-2,500 במקרה של החלפת גיר מפירוק או משופץ על דגמים מסוימים וכן למעל 7,000 ש”ח עבור החלפת המחשב בגיר מקורי חדש.

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם