חוזרים לשגרה עם מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיפוץ גיר לכל סוגי הרכב, כולל בדיקה ממוחשבת חינם!

תיבות הילוכים וגירים אוטומטיים לרכב

תיבת ההילוכים, שמותקנת בתוך הרכב עצמו, מהווה את אחד החלקים החשובים ביותר בו. תיבה זו מקשרת בין גוף המנוע, כלומר – המנוע עצמו, לבין הגוף המונע. בעזרתה ניתן לווסת ולכוון את מהירות הרכב ולהתמודד עם התנגדויות שונות, שמופיעות במהלך הנסיעה.

אילו סוגים של תיבות הילוכים קיימות בשוק

קיימים כמה סוגים של תיבות הילוכים

תיבת ההילוכים הידנית, שהיא הוותיקה מכולן, ואותה יש לתפעל באופן ידני, כפי שמעיד שמה. החלפת הילוכי הרכב נעשים על ידי הנהג עצמו בעזרתו של מוט ההילוכים ובעזרתה של דוושת הצמד

סוג שני של תיבת הילוכים זו תיבת ההילוכים האוטומטית, שנפוצה יותר כיום וקיימת בכל הרכבים החדשים. ברכב עם תיבת הילוכים אוטומטית אין צורך להחליף באופן ידני את ההילוכים עצמם, שכן החלפה זו נעשית באופן אוטומטי לחלוטין, כלומר, על ידי מערכותיו של הרכב.

סוג אחר של תיבת הילוכים, זו התיבה החצי אוטומטית, שבה החלפת ההילוכים נעשית באופן ידני ואילו הפעלתו של המצמד נעשית באופן אוטומטי, על ידי הרכב.

תקלות נפוצות בתיבות הילוכים אוטומטיות

ישנן כמה תקלות, הנחשבות לנפוצות מאד, בתיבת הילוכים אוטומטית. אחת מהן היא כשתיבת ההילוכים איננה מעלה הילוך למרות הצורך.תקלה זו יכולה להעיד על בעיה חמורה מאוד בתיבת ההילוכים עצמה, המצריכה פנייה למוסך מורשה. גם מקרים שבהם המכונית קופצת, בשעה שתיבת ההילוכים מחליפה הילוך יכולה להעיד על בעיה ונחשבת לתקלה נפוצה. על האופן שבו מתבצע שיפוץ גיר אוטומטי קרא עוד בעיון, שיפוץ גירים הוא נושא מורכב, לכן אם הגעת למצב שבו נדרש שיפוץ, פנה אל המומחים בתחום על מנת שהגיר ישוב לתפקד כמו חדש.

מבצעי החודש

יצרנים

21/09/2021
לקוחות יקרים - תקלה זמנית בשירות הטלפונים

מרבית השיחות לא מגיעות אלינו, הנושא בטיפול ויפתר בקרוב.
אנו ממליצים להשאיר פרטים למטה ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם תוך זמן קצר.
תודה על ההבנה!

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם