לקוחות יקרים, בהיותנו עסק חיוני אנו פתוחים כרגיל גם בימים לא קלים אלה. בהצלחה לכוחותינו!

שיפוץ גיר ליגואר X-TYPE

שיפוץ גיר יגואר X-TYPE (לכל סוגי הגירים: אוטומטי, ידני, רובוטי, CVT – רציף, DSG ועוד) ע”י צוות מיומן במכון גירים קאר גיר. ביצוע בדיקה ממוחשבת ללא עלות לאיתור תקלות בתיבת ההילוכים, שיפוץ יסודי מ-א’ ועד ת’ של מכלול הגיר שיחזיר את גיר הרכב למצב מושלם, ממש כמו חדש. השירות כולל מתן אחריות מלאה לחצי שנה והכל במחירים משתלמים, צרו קשר כעת ונשמח לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר מעולה.

שיפוץ מושלם לתיבת הילוכים יגואר X-TYPE

גיר הרכב (תיבת הילוכים) הינו מכלול של חלקים הדורש טיפול יסודי ומקצועי. עם ניסיון של שנים רבות בתחום שיפוץ הגירים אנו עובדים עם מתודה מסודרת הכוללת אבחון תקלות מדויק באופן ממוחשב (הבדיקה הינה ללא עלות) וביצוע שיפוץ אוברול למכלול תיבת ההילוכים: החלפת דיסקיות, גלגלי שיניים, מיסבים, טורק – ממיר מומנט, שמנים+פילטרים, לימוד גיר ועדכון תוכנה בהתאם למודל היגואר שלכם.

 

מדוע לבצע שיפוץ גיר יגואר X-TYPE בקאר גיר?

ידע וניסיון עצום בשיפוץ גירים מכל הסוגים עבור כל המודלים של יגואר X-TYPE

מחירים מעולים

בדיקה ממוחשבת מתקדמת לאיתור תקלות ללא עלות!

מכשור חדשני ומתקדם לאבחון ותיקון תקלות בתיבת ההילוכים

אחריות מלאה לחצי שנה

  

שיפוץ גיר עבור מגוון מודלים של יגואר X-TYPE:

יגואר X-TYPE 2.5, ENTARY שנות ייצור: 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
יגואר X-TYPE 2.5, EXECUTIVE שנות ייצור: 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
יגואר X-TYPE 3.0, EXECUTIVE שנות ייצור: 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

 

שאלות נפוצות

אחת מהדילמות הגדולות של כל בעל רכב מתגלה כשמופיעה תקלה בחלק מרכזי של הרכב, כמו המנוע או הגיר – האם משתלם יותר לשפץ את החלק או להחליפו?. את התשובה לכך מכתיבים שני קריטריונים עיקריים – מצב הגיר הכללי ומקורה של התקלה הנקודתית. לכן, בשלב הראשון ובמטרה לאתר במדויק את מקור התקלה, הגיר צריך לעבור תהליך של דיאגנוסטיקה ממוחשבת במכון מקצועי שמתמחה בגירים. כך שההחלטה, במידה רבה, אינה בידיכם, אלא נקבעת על פי הצורך, כפי שהוא מזוהה בבדיקה הדיאגנוסטית.
תיבת ההילוכים הינה מכלול של חלקים, כשבכל אחד מהם עלולה להתרחש תקלה. דוגמאות לתקלות שכיחות בגיר: תחושה כי הגיר “מחליק” לכם, שהוא מתקשה או לא מצליח להעביר הילוך, תגובה בדיליי בתחילת הנסיעה, ריח של משהו שנשרף ותופעות אחרות אשר עלולות להצביע על כך שהגיר שלכם מזייף ודורש תיקון. בשל חשיבות העניין, חשוב שלא לבזבז זמן יקר (עיכוב שעלול לההחמיר את הבעיה ואת הוצאות התיקון) ותגיעו, מוקדם ככל שניתן, לבדיקה במכון גירים מקצועי.
כשלב המקדים וללא כל קשר למהותה של הבעיה, כל שיפוץ של גיר יתחיל בבדיקת הדיאגנוסטיקה הממוחשבת, בדיקה שמטרותיה כוללות אבחון מצב גיר כללי ואיתור המדויק של מקור התקלה. בשלב הבא, כמובן, בהתאם לתוצאות הבדיקה הממוחשבת, יפורק הגיר על רכיביו השונים, והרכיבים שאובחנו כבעייתיים / תקולים יוחלפו, הגיר ינוקה ויורכב מחדש, תתבצע החלפת שמן גיר ופילטר, החלפת דיסקיות, גלגלי שיניים, לימוד גיר ועדכון תוכנה במידת הצורך.
עלויות השיפוץ עשויות להשתנות בהתאם לסוג הגיר של המודל הספציפי והשנתון של רכב היגואר X-TYPE שלך. מחיר ממוצע של שיפוץ גיר נע בין 3K ל-6K, אך הוא עשוי לעלות למעלה מכך בקרב מודלים יוקרתיים יותר וגירים מורכבים / נדירים יותר. אצלינו בקאר גיר אנו מבצעים שיפוץ גיר יגואר X-TYPE במחירים מעולים, כולל אחריות לחצי שנה ובדיקה ממוחשבת חינם.

לקבלת ייעוץ ובדיקה חינם על שיפוץ גיר אוטומטי

לרכבים מכל הסוגים צרו עמנו קשר

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן