לקוחות יקרים, בהיותנו עסק חיוני אנו פתוחים כרגיל גם בימים לא קלים אלה. בהצלחה לכוחותינו!

שיפוץ גיר לאינפיניטי QX60

שיפוץ גיר אינפיניטי QX60 לכל סוגי תיבות ההילוכים (אוטומטי, ידני, רובוטי, DSG, רציף – CVT ועוד. השיפוץ מתבצע בקאר גיר – מכון גירים מקצועי המספק שירותי דיאגנוסטיקה ממוחשבת ללא עלות וביצוע תיקון מכני מקיף למכלול תיבת ההילוכים. העבודה מתבצעת ע”י צוות מיומן וכוללת אחריות מקיפה ל-6 חודשים.

שיפוץ גיר מקצועי לרכב אינפיניטי QX60

השיפוץ מתחיל באבחון ממוחשב לאיתור מדויק של התקלה. במידה ונדרש תיקון כללי אנו נבצע שיפוץ מקיף של מכלול הגיר, הכולל: תיקון מכני והחלפה של חלקי גיר: החלפת דיסקיות, גלגלי שיניים, מיסבים, טורק – ממיר מומנט, שמנים+פילטרים, לימוד גיר ועדכון תוכנה בהתאם לדגם הרכב שלכם. לאחר הטיפול תתבצע בדיקת תקינות קפדנית של הגיר ונסיעת מבחן על מנת לוודא שהתבצע תיקון מושלם!.

 

מדוע לבצע שיפוץ גיר אינפיניטי QX60 במכון גירים קאר גיר?

מכון המתמחה בשיפוץ גירים בכלל ובדגמי אינפיניטי בפרט

מחירים אטרקטיביים במיוחד שיחסכו לכם בהוצאות על תיקון הגיר

דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור תקלות ללא עלות!

שימוש בכלים החדשניים ביותר בשוק לאבחון וטיפול מיטבי

אחריות מלאה ל-6 חודשים

 

שיפוץ גיר עבור מגוון מודלים של אינפיניטי QX60:

אינפיניטי QX60 3.5 Elegance שנות ייצור: 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020
אינפיניטי QX60 3.5 Elite שנות ייצור: 2015, 2016, 2017, 2018
אינפיניטי QX60 3.5 High Tech שנות ייצור: 2019, 2020

  

שאלות נפוצות

התשובה לכך תלויה במקור הבעיה ובמצב של תיבת ההילוכים. לשם כך יש לבצע בדיקה ממוחשבת במכון גירים מקצועי. לאחר זיהוי התקלה ומקורה, תישקלנה האופציות – האם הגיר בר תיקון וניתן לתקנו / להחליף את הרכיבים התקולים שבו, או, לחילופין, יש צורך להחליפו.
גיר הרכב מורכב ממכלול חלקים שבכל אחד מהם עלולה להיווצר תקלה שיכולה להתבטא במגוון תופעות, כגון: גיר שמפסיק להגיב, אינו מצליח להעלות או להוריד הילוך, הוא מרעיש, אתם חשים בריח שרוף, הגיר בדיליי טרם תחילת נסיעה, הוא “מחליק”, “בועט”. במידה ואתם מזהים תופעות חריגות אלה חשוב שלא להשתהות אלא לפנות בהקדם האפשרי אל מכון גירים מקצועי לשם אבחון וטיפול בתקלה.
שיפוץ הגיר יתחיל, קודם כל, בבדיקה הממוחשבת שמטרתה איתור מדויק של הבעיה. לאחר מכן, בהתאם לתוצאות הבדיקה, יפורק הגיר לרכיביו השונים, החלקים התקולים יוחלפו על פי הצורך, יבוצעו ניקוי והרכבה של הגיר מחדש, שמן הגיר יוחלף ויוזרם מחדש במערכב כמו גם פילטר השמן. הבדיקה הממוחשבת ונסיעת המבחן שממוקדת בביצועיו של הגיר המשופץ תהיינה השלבים החותמים את התהליך.
עלויות שיפוץ גיר משתנות, בעיקר על פי סוג הגיר, היצרן ודגם הרכב. כך שבצד עלויות שיפוץ של גירים בדגמים סטנדרטיים (שנעות באזור ה-3000-6000₪) ניתן למצוא עלויות שיפוץ גירים ברכבי יוקרה שמגיעות לסכומים בני חמש ספרות. חשוב להקפיד ולבצע את הבדיקה ואת השיפוץ, אך ורק, במכון גירים אמין ומקצועי, שיעניק לכם גם אחריות על עבודת השיפוץ.

לקבלת ייעוץ ובדיקה חינם על שיפוץ גיר אוטומטי

לרכבים מכל הסוגים צרו עמנו קשר

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן