לקוחות יקרים, בהיותנו עסק חיוני אנו פתוחים כרגיל גם בימים לא קלים אלה. בהצלחה לכוחותינו!

רנו פלואנס

 

פתרונות חדשים וייחודיים בשיפוץ גיר לרנו פלואנס

שיפוץ גיר לרנו פלואנס במחירים הזולים בארץ

רנו פלואנס הוצגה לראשונה בשנת 2009 והגיעה לישראל בהמשך אותה השנה, בחודש יוני 2011 הושקה רנו פלואנס בגרסת טורבו-דיזל, עם מנוע בנפח 1,500 סמ”ק המשודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים או לתיבת הילוכים ידנית. הרכבים הוצגו בפני הקונים כמכוניות אמינות וחסכוניות מאוד בדלק דבר ששיכנע קציני רכב רבים ובעלי מוניות לרכוש רכב זה.

עם הזמן גילו בעלי הפלואנס הרובוטית כי תיבות כפולות מצמדים מסוג זה נוטות להטריד בנהיגה עירונית ולעיתים אף לחבוט, התיבה של הפלואנס אמורה להעביר הילוכים באופן מהיר וחלק ולא לזייף גם כאשר נדרשת הורדת הילוך מפתיעה או העלאה מהירה.

שיפות גיר רנו פלואנס

בעלי רכבי רנו פלואנס רבים אשר יצאו מאחריות יצרן נתקלים בבעיות חמורות בגיר.

הברירות שהיו עד עתה הן להחליף את הגיר בגיר משומש אחר (סיכוי רב שהבעיה תהיה גם בגיר החדש שהורכב) או לשפץ את הגיר רק במוסך היבואן. בשני המקרים, מחיר תיקון ממוצע במוסך המורשה נעים בין  15,000-20,000 ש”ח ואף יותר.

אנחנו בcar gears נחשפנו לבעיות הרבות בגיר והבנו את הבעיה של בעלי רכבים אלה למצוא אלטרנטיבה מקצועית למוסך היבואן. בעזרת צוות ממוקצע ספציפית לגיר זה, אנו מצליחים להחזיר את הגיר המקורי ואת הרכב לכשרות מלאה וכל זה עם חלקים חדשים מקוריים ובהנחות משמעותיות ממחירי היבואן.

אתם מוזמנים ליצור קשר ליעוץ או קבלת הצעת מחיר פרטנית לרכבכם

תמיד לפני כולם
car gears

שיפוץ גיר לרנו פלואנס

להתחלת שיחה בוואצאפ / סמס,
נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן