חוזרים לשגרה עם מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיפוץ גיר לכל סוגי הרכב, כולל בדיקה ממוחשבת חינם!

החלפת מצמד רנו

אנו בקאר גיר מומחים בהחלפת מצמד (קלאץ’) עבור גירים רובוטיים של דגמי רנו – פלואנס, מגאן פלואנס, קליאו, גרנד סניק, קפצ’ור, טווינגו ולכל סוגי הרכבים. מאחורינו ניסיון רב שנים בתיקון גירים ומצמדים, אנו מבצעים בדיקה מקיפה ויסודית לאיתור מקור התקלה ובהתאם מעניקים טיפול מתאים, כולל החלפת קלאץ’ וחלקיו תוך מתן אחריות מלאה והכל במחיר הגון ומשתלם.

החלפת מצמד

תקלות מצמד נפוצות בתיבות הילוכים רובוטיות

המצמד בגירים רובוטיים, בין אם מדובר ברכבי רנו או דגמים אחרים, עלול להישחק ולהינזק במידה ולא נוהגים כהלכה. בגיר הרובוטי מצמד אשר פועל באופן חשמלי, כך שנהגים לא מיומנים עלולים ללחוץ על דוושת הבלם שלא לצורך וכך להעמיס על המנוע ולגרום נזק למצמד. בנוסף, יש להוריד מעט את הרגל מהדוושה של הגז בטרם החלפת הילוך ובעת עמידה ברמזור ובפקק לא לעמוד במקום עם לחיצה קלה על הגז אלא לעבור למצב של ניוטרל – N או פשוט לדאוג לשמור מרחק מהרכב שלפניכם.

ישנן תקלות קלאץ’ נפוצות בתיבות רובוטיות כפולות מצמד (מכונות TSI או DSG בהתאם ליצרן) גיר מתקדם זה מבצע העברות הילוכים תכופות שעלולות לשחוק את המצמד ולכן במצב של פקק מומלץ לעבור למצב ידני או ספורט ובעת יציאה מהמקום יש ללחוץ על הגז בעדינות לפני האצה מלאה.

קאר גיר - מומחים בתיקון תקלות מצמד וגיר בדגמי רנו

אנו בקאר גיר מומחים בפתרון תקלות  מצמד בגירים רובוטיים. במכון שלנו ציוד מתקדם לביצוע דיאגנוסטיקה ולתיקון בעיות גיר על כל מכלוליו: שיפוץ והחלפת גיר מלא, שיפוץ מוח גיר, מחשב גיר וכן החלפת מצמדים (קלאצ’ים) לכל סוגי תיבות ההילוכים. במידה ומצמד רכב הרנו שלך ניזוק אתה מוזמן להגיע אלינו וליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות לצד מחיר הוגן ומתן אחריות מלאה.

שאלות נפוצות

תקלות בקלאץ’ יכולות להיות קשורות לבעיה באחד מחלקי הקלאץ כמו דיסקות הקלאץ’, כבל הקלאץ’, קפיצים, מיסב לחץ, ברגים ועוד. יש לבצע בדיקה במוסך מקצועי כדי לבחון בצורה יסודית את מקור התקלה ולראות אם ניתן לתקן את הקלאץ’ או מדובר בתקלה הדורשת החלפה.

עלות החלפת מצמד משתנה בהתאם לדגם הרכב, כאשר טווח המחירים המקובל בשוק נע בין 1,200-2,500 ש”ח. בקאר גיר אנו מספקים שירות החלפת קלאצ’ים לכל דגמי הרכב ותיבות ההילוכים במחיר משתלם כולל אחריות מלאה.

מצמד רטוב זהו מצמד טבול בשמן, כך שנוצר פחות חום בעת הפעולה והחיכוך, מה מאפשר לקלאץ’ לעמוד בעומסים גדולים ולהיות עמיד יותר לאורך זמן.

מצמד יבש זהו מצמד שאינו טבול בשמן, כך שבעת הפעולה והחיכוך נוצר חום שעלול להוביל לבלאי והרס הקלאץ’ במשך הזמן.

21/09/2021
לקוחות יקרים - תקלה זמנית בשירות הטלפונים

מרבית השיחות לא מגיעות אלינו, הנושא בטיפול ויפתר בקרוב.
אנו ממליצים להשאיר פרטים למטה ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם תוך זמן קצר.
תודה על ההבנה!

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם