חוזרים לשגרה עם מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיפוץ גיר לכל סוגי הרכב, כולל בדיקה ממוחשבת חינם!

החלפת מצמד פורד פוקוס

תוכן עניינים

אנו בקאר גיר מומחים בהחלפת מצמד (קלאץ’) עבור גירים רובוטיים של דגמי פורד פוקוס ולכל סוגי הרכבים. מאחורינו ניסיון רב שנים בתיקון גירים ומצמדים, אנו מבצעים בדיקה יסודית לאיתור התקלה ובהתאם מעניקים טיפול הכולל החלפת קלאץ’ וחלקיו במידת הצורך כולל מתן אחריות מלאה והכל במחיר הוגן ומשתלם.

קלאץ רובוטי

תקלות מצמד בגירים רובוטיים

המצמד בגירים רובוטיים, בין אם מדובר ברכבי פורד פוקוס או דגמים אחרים, עלול להישחק ולהינזק במידה ולא נוהגים כהלכה. בגיר הרובוטי מצמד אשר פועל באופן חשמלי, כך שנהגים לא מיומנים עלולים ללחוץ על דוושת הבלם שלא לצורך וכך להעמיס על המנוע ולגרום נזק למצמד. בנוסף, יש להוריד מעט את הרגל מהדוושה של הגז בטרם החלפת הילוך ובעת עמידה ברמזור ובפקק לא לעמוד במקום עם לחיצה קלה על הגז אלא לעבור למצב של ניוטרל – N או פשוט לדאוג לשמור מרחק מהרכב שלפניכם.

ישנן תקלות קלאץ’ נפוצות בתיבות רובוטיות כפולות מצמד (מכונות TSI או DSG בהתאם ליצרן) גיר מתקדם זה מבצע העברות הילוכים תכופות שעלולות לשחוק את המצמד ולכן במצב של פקק מומלץ לעבור למצב ידני או ספורט ובעת יציאה מהמקום יש ללחוץ על הגז בעדינות לפני האצה מלאה.

 

קאר גיר - מומחים בהחלפת מצמד גיר רובוטי

אנו בקאר גיר מומחים בפתרון תקלות  מצמד בגירים רובוטיים. במכון שלנו ציוד מתקדם לביצוע דיאגנוסטיקה ולתיקון בעיות גיר על כל מכלוליו: שיפוץ והחלפת גיר מלא, שיפוץ מוח גיר, מחשב גיר וכן החלפת מצמדים לכל סוגי תיבות ההילוכים. במידה ומצמד הפורד שלך ניזוק אתה מוזמן להגיע אלינו וליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות לצד מחיר הוגן ומתן אחריות מלאה.

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם