חוזרים לשגרה עם מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיפוץ גיר לכל סוגי הרכב, כולל בדיקה ממוחשבת חינם!

החלפת מצמדים לגיר DSG

תוכן עניינים

החלפת מצמדים DSGאנו במכון גירים קאר גיר מתמחים בהחלפת מצמדים לגיר DSG (קלאצ’ים). גיר DSG הינה מערכת ייחודית ויוצאת דופן אשר פותחה על ידי חברת פולקסוואגן הגרמנית. מדובר במערכת ממוחשבת מתקדמת התורמת לחסכון בדלק.

במקרה של תקלה בגיר ה-DSG אנו נבצע בדיקה מקיפה של הגיר ובמידת הצורך נספק שירות של החלפת המצמדים עבור כל רכבי הקבוצה – פולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט. ההחלפה מתבצעת ע”י צוות המכון המיומן ובסיומה תקבלו כמובן אחריות מקיפה על העבודה.

מידע על גיר DSG

גיר זה נחשב לפורץ דרך בתחום מכונאות רכב. המערכת נחשבת ליעילה וחסכונית, היא מקנה לרכב ביצועים גבוהים שמנוהלים על ידי מערכת חיישנים ומחשב אשר מנתח את הנסיעה ומצב הגיר המתאים ומבצע את השינוי על ידי שני מצמדים. המערכת גם כוללת מספר רב של הילוכים 6-7 (לעומת 4-5 בגיר אוטומטי רגיל) ומספר רב של גלגלי שיניים.

גיר ה-DSG הוא אומנם פורץ דרך בתחומו אך יחד עם זאת, כמו כל רכיב מכאני וממוחשב אחר יש לו מספר בעיות, כולל מספר בעיות אשר אופייניות לו במסגרת חבלי הלידה של הגיר שיצרו לפולקסוואגן בעיות בתחילת הדרך של המערכת עד לשלב שבו היא עברה תיקונים ושכלולים כאלה ואחרים

תקלות אופייניות ב-DSG

  • רעידות בהילוך הראשון – דבר שמגיע לעיתים בשלב מאוד מוקדם בחיי הרכב, במקרים מסויימים לפני חציית רף המאה אלף קילומטר.
  • רעידות במצב “זינוק בעלייה” – אשר מצביעה על עייפות המערכת.
  • בעיות וקשיים בעת העברת הילוך.

חשוב לציין כי לאור הבעייתיות של המערכת, חברת פולקסוואגן האריכה את האחריות על הגיר ולכן ייתכן כי הגיר שלכם עדיין תחת האחריות, דבר שמומלץ לברר לפני שאתם מתחילים את תהליך ההחלפה. ההחלפה עצמה היא תהליך ייחודי אשר לא מתבצע בכל מוסך רגיל ואינו דומה להחלפת מצמד רגיל היות והוא כולל כלים ייחודיים להחלפת גיר ה-DSG שמקנים לתהליך רמות דיוק גבוהות ביותר. החלפת גיר DSG שלא עם הטכנולוגיה הזו ולא עם הכלים היעודיים הללו עלולים לגרום לקיצור אורך חייו של הגיר בכעשרות אלפי קילומטרים ופגיעה באיכות הנסיעה

החלפת מצמדים לגיר DSG במכון גירים קאר גיר

עם ניסיון של עשרות שנים בתחום שיפוץ הגירים אנו בקאר גיר נדאג לספק לכם את השירות המוביל והמקצועי בתחום. אנו דואגים להיות בחזית מכוני הגיר בישראל ומחזיקים בציוד המתקדם ביותר לאבחון וטיפול בבעיות גירים מכל הסוגים וכן בבעיות גיר DSG בפרט. שירות החלפת מצמדים (קלאצ’ים) ניתן לכל הרכבים בעלי גיר DSG (בין אם זה 6 או 7 הילוכים) וכולל אחריות מקיפה על העבודה.

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם