לקוחות יקרים, בהיותנו עסק חיוני אנו פתוחים כרגיל גם בימים לא קלים אלה. בהצלחה לכוחותינו!

החלפת גיר

השינוי הכי משמעותי בתחום הרכב ב – 20 השנים האחרונות זה המעבר הכמעט מוחלט מגיר ידני לגיר אוטומטי. אין כמעט רכבים כיום על הכביש, מלבד רכבי ספורט, שעובדים על גיר ידני, וכך החיים של כולנו על הכביש נהיו קלים ונעימים יותר. עם זאת, השחיקה עדיין קיימת, גם אם מדובר בגיר אוטומטי ואחת לתקופה יש לבדוק את הגיר ולראות האם הוא זקוק לשימון או טיפול או שצריך החלפת גיר.

חשיבות הגיר

הגיר עובד לא מעט במהלך נסיעה ממוצעת. הרכב משנה מהירות, עולה ויורד והמערכת של הרכב צריכה להתאים את עצמה לנהג.

chacklist

לכן, צריך לשמור על הגיר ולראות שהוא מבצע את עבודתו החשובה על הצד הטוב ביותר.

good for you

יש הרבה סוגים של גירים והם מתאימים לרכבים שונים, כך שחשוב מאוד לבצע בדיקה כדי לראות האם הגיר שלכם מעודכן ומתאים ביותר לרכב שלכם.

Gear replacement

החלפת גיר או טיפול בו במקום הנכון

בדיקת גיר צריכה להיעשות רק במכון גירים מורשה, ולא במוסך כללי. מדובר בתחום התמחות מאוד ספציפי ולא צריך להתפשר בנושא הזה. בדיקת הגיר נעשית לרוב בחינם והיא זו שתגיד לכם אם אתם צריכים החלפת גיר או רק טיפול ושימון.

החלפת גיר היא פעולה מורכבת ומאתגרת שצריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום. יש צורך לפרק את כל תיבת ההילוכים והרבה מאוד חלקים שמקשרים בין הגיר למנוע. זוהי פעולה עדינה ומורכבת מאוד, ורק אנשים שמבינים בגיר מא’ ועד ת’ יכולים לעשות אותה בצורה בטוחה.

1

ביצוע החלפת גיר צריך להסתיים בכך שהמערכת מחוברת לחלוטין ויכולה לבצע את עבודתה בצורה אוטומטית ונכונה. ניתן כמובן לבחור לשדרג את הגיר ולהתקין גיר טיפטרוניק, מולטיטרוניק, DCT, DSG, וגירים רציפים CVT. החלפת גיר יכולה להיעשות בכל רכב, גם רכבים של 4 הילוכים ועד רכבים מורכבים של 8 הילוכים. ניתן להשיג את ההתאמה המושלמת בעזרת בדיקה נכונה של הרכב ושל הצרכים שלו.

מכונה ומחשב לבדיקת מוח גיר

טיפול ממוחשב

הטיפול המודרני בגיר הוא מאוד ממוחשב. כל הבדיקות וההחלפות נעשות באמצעות מערכות ממוחשבות מתקדמות שבודקות כל אלמנט במערכת הגיר. המחשב בודק את תקינות הגיר והחומרים שלו, וכן איך הוא מתפקד בזמן החלפה ואפילו בזמן תקלה. רק כך אפשר לדעת בוודאות שהגיר עומד בדרישות הבסיסיות של הרכב. האופציה המועדפת היא כמובן לשדרג את הגיר ולהתקין אחד אשר ישפר את ביצועי הרכב על הכביש, וגם יהיה עמיד לאורך זמן, כך שלא יהיה צורך להחליף או לתקן אותו בתקופה הקרובה, ובכך לחסוך כסף.

diagnose LR

מכוני גיר צריכים להתמקד באיכות ומקצועיות. אנשי המקצוע צריכים לדעת לעבוד עם המערכות הכי מתקדמות, להכיר את החידושים והטרנדים בתחום ולדעת להתמודד עם כל בעיה בה ייתקלו. השירות צריך להיות אדיב ונעים, ובעיקר אמין. אנשים אשר נכנסים למוסך חוששים באופן טבעי ומובן, אך כאשר רואים מקום מסודר, עם אנשים שעושים עבודה מקצועית, כל השהייה היא הרבה יותר נעימה.

good service mechanicLR

אנשי מקצוע איכותיים

טיפול במכון גירים לא חייב לכלול החלפת גיר אלא גם שיפוץ גיר, טיפול ותחזוקה על בסיס הוראות יצרן. יש גם לא מעט מוצרים נלווים הקשורים לגיר, כאשר מדובר בעיקר בתוספים שונים המיועדים לגרום לעבודה חלקה וללא תקלות. התוספים משמנים את הגיר, מונעים החלדה ובלאי, ומאריכים את חיי הגיר באופן מאוד משמעותי. לכן, כדאי לשקול להשתמש בתוספי גיר באופן רציף.

car-mechanic-and-client

כאשר נכנסים למוסך גירים, מצפים גם לקבל טיפים ייעודיים. איש המקצוע לא מבצע רק החלפת גיר ושולח את הלקוח לדרכו, הוא מעניק לו מידע חיוני על הפעולות שביצע ועל מה צריך לעשות כדי לשמור על הגיר לאורך זמן. לכל גיר יש את המרכיבים שלו והטיפול בגיר טיפטרוניק הוא שונה בטיפול בגיר DSG, ולכן, חשוב לקבל את ההוראות המסודרות ולראות כיצד לפעול לאורך זמן.

gearbox-repair

הגיר הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב, במיוחד מבחינת בטיחות. הוא אחראי שנוכל להגיע למהירות הנכונה ולכוח הנכון בזמן הנכון ונוכל לנווט את הרכב בצורה אידיאלית. לכן, חשוב מאוד להשקיע בגיר, לטפל בו, וכמובן להגיע לבדיקה אחת לתקופה. שימוש בתוספים זה רעיון טוב ואם אין מנוס וצריך לבצע החלפת גיר ברכב, עדיף לבצע שדרוג ולקבל גיר איכותי יותר שיעשה את העבודה טוב יותר ולאורך זמן.

לקבלת ייעוץ ובדיקה חינם על החלפת גיר
לרכבים מכל הסוגים צרו עמנו קשר.

מבצעי החודש

שיפוץ גיר 4 הילוכים לרנו פלואנס, מגאן וקנגו כולל התקנה 6 חודשי אחריות
₪4400 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
מוח גיר (מכטרוניק) ניסאן מיקרה + ג'וק
₪2400 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר שברולט קרוז כולל התקנה 6 חודשי אחריות מלאה
₪3800 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ מח גיר (מכטרוניק) וקלאצים לאודי Q5 (OBS) במחיר הטוב בישראל!
לא כולל קולר גיר
שיפוץ מוח גיר גולף 6 הילוכים (09G)+ התקנה המחיר הזול בארץ!!
₪2200 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר רובוטי לרנו פלואנס, קליאו ומגאן במחיר הזול בישראל
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר C3 כולל התקנה 6 חודשי אחריות מלאים
₪3100 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר רובוטי לפורד מונדאו ופוקוס במחיר הזול בישראל!
לא כולל קולר גיר
שיפוץ גיר לפורד פוקוס כולל התקנה 6 חודשי אחריות מלאה
₪2800 + מע"מ
לא כולל קולר גיר
מבצע לזמן מוגבל! שיפוץ גיר לניסאן מיקרה וג'וק במחיר הזול בישראל
במחיר המשתלם בארץ!
לא כולל קולר גיר

יצרנים

להתחלת שיחה בוואצאפ / סמס,
נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן