לקוחות יקרים, בהיותנו עסק חיוני אנו פתוחים כרגיל גם בימים לא קלים אלה. בהצלחה לכוחותינו!

גיר מפירוק

במידה ויש לכם בעיה בגיר הרכב (בין אם הוא אוטומטי, כפול מצמדים (DSG) רובוטי, רציף או כל סוג תיבה אחרת) אתם מוזמנים להגיע אל מכון גירים קאר גיר לשם החלפת הגיר. ברשותנו מאגר גירים ענקים מפירוק / מיבוא המוכן לאספקה מידית ולהתקנה במחיר משתלם במיוחד. טרם ההחלפה אנו נדאג לבצע אבחון מקצועי של התקלה ללא עלות ולבחון אם ניתן לבצע תיקון (כשלעיתים ניתן לתקן רכיב ספציפי בתיבת ההילוכים) ולחסוך לכם בעלויות.

גיר מפירוק - יתרונות

במקרים רבים החלפת של הגיר התקול בגיר חלופי מפירוק היא האופציה המשתלמת ביותר. הסיבה המרכזית לכך היא החיסכון הכספי המשמעותי – מחירה  של תיבה משוקמת זול בעשרות אחוזים ממחירה של תיבה חדשה עבור אותו הדגם. חשוב לציין, שלאחר השיקום המקצועי, איכותה של תיבה משומשת בדרך כלל זהה להפליא לתיבה חדשה שיוצאת מפס הייצור של אותו היצרן. תהליך השיקום מטפל בכל הבעיות ומשפץ את התיבה באופן מלא לקראת שימוש חוזר בה. יתרון נוסף של רכישת תיבת הילוכים מפירוק הוא הזמינות הגבוהה והמגוון הרחב של האופציות שממנו ניתן לבחור. כך, תמיד קיימת אפשרות למצוא במלאי תיבות מתאימות למגוון דגמי הרכב.

תיבת הילוכים חדשה או משומשת?

רכישת תיבת הילוכים חדשה מהיצרן עלולה להיות כרוכה במחיר גבוה ולהוות הוצאה גדולה מדי עבור רבים. אמנם, קיימת אפשרות חלופית וזולה הרבה יותר – לקנות תיבת הילוכים משומשת מפירוק רכבים. תיבות הילוכים משומשות אלה מגיעות מרכבים אחרים אשר נגרטו בגלל תאונה, וותק על הכביש או סיבות אחרות שגרמו להשבתתם. כך, לפני שמוכרים את תיבות ההילוכים המשומשות האלה, הן עוברות תהליך יסודי של בדיקה, שיקום ותיקון במוסכי מומחים שמתמחים ספציפית בפירוק ושיקום כלי רכב.

רכישה נבונה של גיר מפירוק

  • רכשו רק ממקורות מוסמכים – פנו אך ורק לחנויות וסוכנויות בעלות מוניטין ראוי ומומחיות מוכחת בתחום השחזור של גירים משומשים. המקצועיות והמיומנות בתחום זה הן קריטיות.
  • בררו את מקור הגיר – השיגו מידע מפורט על המקור ממנו הגיע הגיר – דגם הרכב, שנת ייצור וקילומטראז’. נתונים אלו קובעים את ערכו ואיכותו.
  • השוו מחירים – סקרו היצע רחב של ספקים והשוו מחירים ודרוג איכות של המוצרים המוצעים, על מנת להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור איכות ללא פשרות.

גיר מפירוק במכון קאר גיר

החלפה של גיר מפירוק יש לבצע אך ורק במכון גירים מקצועי המתמחה בתחום. אנו עובדים מול כל סוגי הרכבים ודואגים לספק לכם התקנה מקצועית עם אחריות. במסגרת ההחלפה אנו מפרקים את הגיר התקלות ומחליפים אותו בגיר מפירוק במצב מעולה שנבדק כהלכה על כל חלקיו, כולל ניקוי של המערכת וביצוע החלפת שמנים ופילטרים. כך שלאחר ההתקנה של הגיר אתם תוכלו ליהנות מרכב משודרג בעל תיבת הילוכים עם ביצועים מעולים.

שאלות נפוצות

גיר רציף כשמו כן הוא – מדובר בתיבת הילוכים רציפה, ללא כל הגבלה של הילוכים. זאת, מכיוון שהמערכת בנויה על תיבת הילוכים ללא גלגלי שיניים בה ההילוך נקבע בהתאם למיקום של רצועת גומי בצורת טרפז אשר נעה ומחליקה בין שני גלגיליות בצורת קונוס. תכונה זו מאפשרת פעולה רצופה של התיבה ללא מעבר חד בין הילוכים, מה שמוביל לנהיגה חלקה יותר ולחסכון בצריכת הדלק.

מעבר לגיר רציף דורש קצת זמן להסתגלות, חסרון של הגיר הוא בעת האצה של הרכב לא מתקבלת התחושה של מיצוי הכח והביצועים של המנוע. כמו כן, הרצועה הטרפזית נוטה להישחק לאורך הזמן וטיפול בגיר עלול להיות מורכב ויקר יותר.

עלות שיפוץ גיר זה משתנה בהתאם לסוג הבעיה. יש לפנות למכון גירים מקצועי לשם ביצוע דיאגנוסטיקה מקיפה, כך למשל במידה ותימצא כי מקור הבעיה הוא חלק אחד ממכלול הגיר (אשר מורכב ממספר חלקים) ניתן יהיה לתקן בבעיה הספציפית ולחסוך בעלויות של אלפי שקלים על החלפת כל הגיר (כך חסכנו בעלויות עבור לקוחות רבים שביקרו אצלנו).

ישנם מוסכים אשר גובים כסף על הבדיקה הממוחשבת, אנו בקאר גיר מספקים בדיקה ממוחשבת בחינם.

אנו מספקים אחריות של חצי שנה עבור שיפוץ תיבת הילוכים רציפה ועבור כל סוגי תיבות ההילוכים.

להתחלת שיחה בוואצאפ / סמס,
נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן