חוזרים לשגרה עם מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיפוץ גיר לכל סוגי הרכב, כולל בדיקה ממוחשבת חינם!

שיפוץ גיר רובוטי

מכון גירים קאר גיר מספק שירות גיר רובוטי מקצועי עבור כל סוגי רכב ודגם בעל תיבת הילוכים זו. לרשותנו ציוד טכנולוגי מתקדם לביצוע בדיקות דיאגנוסטיקה מקיפות לשם איתור מדויק של התקלה וטיפול הולם. השירות שלנו שקוף והגון, תוך עדכון הלקוח בממצאי הבדיקה ואופן הטיפול. אנו מספקים אחריות מקיפה על העבודות שלנו ומבצעים נסיעת מבחן טרם מסירת הרכב ללקוח על מנת לוודא כי העבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר.

קצת על הגיר הרובוטי

הגיר הרובוטי הינו למעשה תיבת הילוכים חדשנית ומתקדמת המשלבת פעולות של גיר ידני ואוטומטי. מדובר בגיר מתקדם, חסכוני וידידותי לסביבה אך כמו כל רכיב אחר ברכב גם בו עלולות להיווצר תקלות שונות.

גיר רובוטי

תקלות נפוצות

הטכנולוגיה כאמור מסייעת לנו באופנים שונים, אך לעיתים היא יוצרת בעיות חדשות. לכן, חשוב מאוד לבצע טיפולים בזמן ובייחוד כאשר מדובר בגיר רובוטי – לנהוג עליו באופן נכון. למעשה, בעיות רבות בגיר הרובוטי כמו נזק למצמד המצריך החלפה, (הקלאץ’ המצוי בגירים ידניים) נגרמות על ידי שימוש מאומץ ולא נכון בגיר שלא לצורך, מה שיוצר עומס, שחיקה ולנזקים הדורשים שיפוץ והחלפת חלקים בגיר וברכב. תקלות נפוצות נוספות נוגעות לבעיות חשמל, חיישנים וברכיבים הרובוטיים השונים.

תקלה בתיבת ההילוכים הרובוטית? פנו מידית אל מכון מומחה

במקרה של בעיה בגיר מומלץ לפנות אל מכון גירים המתמחה בשיפוץ רובוטיים ובעל מכשור מתאים לביצוע בדיקה דיאגנוסטית מקיפה. נותני שירות חאפרים למיניהם עלולים להגיד לכם מראש כי יש צורך בשיפוץ גיר בעלות גבוהה. הדרך הנכונה והיעילה היא לבצע בדיקה ממוחשבת כדי לבחון באופן מעמיק את הגיר ולראות את מקור התקלה. לעיתים מדובר ברכיב ספציפי שאינו דורש החלפה של הגיר, כך שהטיפול יהיה נכון ומדויק יותר ועלות הטיפול תהיה נמוכה יותר.

קאר גיר - מומחים בשיפוץ גירים

אנו במכון גירים קאר גיר דואגים לבצע בדיקה מקיפה עבור כל רכב עם בעיה בגיר ומטפלים בה ביעילות תוך שיקוף הבעיה והטיפול בה מול הלקוח. אנו מעניקים אחריות על כל העבודות שלנו ונותנים ייעוץ ומענה לכל שאלה ובעיה.

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם